Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

The Rasmus Best of+Best of Special

2 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1The Rasmus Best of+Best of Special Empty The Rasmus Best of+Best of Special Joi Oct 29, 2009 10:27 am

oana

oana
Admin

Pe 25 Noiembrie anul acesta The Rasmus was scoate cel de al doilea Best of a trupei.
Acestea sunt melodile care vor fi pe Best of:
In The Shadows
No fear
Guilty (US mix)
October & April (featuring Anette Olzon)
First Day Of My Life
Livin’ In A World Without You
F-F-F-Falling
Chill
Immortal
Justify
Shot
Funeral Song
Ghost of Love
Open My Eyes (acoustic version)
In My Life
Ten Black Roses
Sail Away

Iar acesta este coverul Best of-ului:
The Rasmus Best of+Best of Special 84777

Sincer am fost putin dezamagita de melodi pentru ca eu vroiam sa fi altele acolo,mi se pare cam boring tracklistul de acolo dar noah merge.

Insa asta nu e totul mai este un Best of special care va contine o carte de 32 de pagini cu poza facute de baieti in timpul celor 10 ani.Insa este limitata,dar daca o doriti puteti sa o comandati de aici pana mai este:
http://www.recordshopx.com/artist/rasmus/best_of_2001_2009_limited_book_edition/

Eu asa am facut sunt cuiroasa de pozele alea.

Sunt curioasa daca Best oful simplu va fi avaible si la noi la Diverta ca nu as vrea sa il comand de acolo hmm

https://therasmusromania.forumgratuit.ro

2The Rasmus Best of+Best of Special Empty Re: The Rasmus Best of+Best of Special Joi Oct 29, 2009 10:59 am

Reka

Reka
Admin

oana a scris:Sunt curioasa daca Best oful simplu va fi avaible si la noi la Diverta ca nu as vrea sa il comand de acolo hmm
poate pe la 2016 o sa fie si la Diverta cum au facut si cu Hell Of A Collection, a aparut la noi cu 5 ani dupa lansare. Laughing Rolling Eyes

in fine...miam comandat si eu editia speciala din Finlanda asa ca now sitting and waiting for the release Laughing sper sa ajunga repede Laughing

mie imi place tracklistul... sincer as fi vrut sa scoata Immortal si sa puna ceva alta melodie dar dak asa sau decis ei, sa fie vroia lor Razz

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum