Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Festivalul Peninsula

3 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Festivalul Peninsula Empty Festivalul Peninsula Sam Noi 22, 2008 8:58 am

oana

oana
Admin

http://www.peninsula.ro/ aceasta este adresa festivalului.
Deci ce credeti despre el?
Eu zic ca este cel mai bun festival de la noi,organizarea e la fel de bun si vin multi oameni acolo si cred ca are vreo 5 ani nu... Suspect
Prima data am fost acolo in 2006 cand iam vazut pe The Rasmus,pot sa zic ca mia placut foarte mult,nu doar ca au fost ei acolo,ci pur si simplu mediul de acolo Cool As mai fi vrut sa merg si in 2007 dar nimeni nu a vrut sa mearga cu mine Crying or Very sad pacat...iar in 2008 nu am avut cand ca am fost prea ocupata cu bacul.
Acuma cum a zis si belle se aude ca vor sa il mute de acolo Sad eu sper ca proprietarul sa isi schimbe parerea ca mie imi place tare mult locatia si daca o schimba atunci isi pierde tot farmecul...asta cred eu.
Pe situl lor acuma am vazut ca a aparut cuvantul CURAND...deci poate poate cine stie o sa ne zica ceva...

https://therasmusromania.forumgratuit.ro

2Festivalul Peninsula Empty Re: Festivalul Peninsula Sam Noi 22, 2008 2:16 pm

Belle

Belle

Da, si eu cred ca Peninsula este cel mai bun festival din zona.
Prima editie a fost in 2003 si anul asta am ajuns la editia a 6-a. - desi a plouat foarte mult, a fost un succes - cam de doi ani a devenit foarte popular - in 2007 numarul spectatorilor a fost in jur de 63000 iar in 2008 au venit mai mult de 40000 (anul acesta festivalul a fost mai scurta cu o zi)... Programul e bun in fiecare an - in 2008 au venit mai mult de 80 artisti - mie personal mi-a placut cel mai mult in 2006 cand a fost si The Rasmus aici.
Complexul Weekend e perfect pentru Festivalul Peninsula, ar fi pacat sa-l mute de aici! Am citit intr-un articol din ziar ca - Municipalitatea intentioneaza sa foloseasca pentru constructii terenul - dar pana la urma nu se stie nimic despre decizia lor!
Directorul executiv a declarat intr-o conferinta de presa ca viitorul terenulul este foarte nesigur si "Daca e vorba sa cautam o alta locatie, ceea ce nu ne dorim, atunci aceasta trebuie sa fie neaparat in Ardeal"
Sa speram ca in curand vom primi vesti bune si ca ne vor anunta pe site-ul lor despre noutati! Ce bine ar fi daca ne ar spune ca festivalul nu se va muta!!!

3Festivalul Peninsula Empty Re: Festivalul Peninsula Sam Noi 22, 2008 2:38 pm

oana

oana
Admin

da ar fi foarte bine sa ramana tot acolo cu locatia iti dau dreptate este potrivita...sa ramana tot acolo si sa ii cheme si pe the rasmus Festivalul Peninsula 191895

https://therasmusromania.forumgratuit.ro

4Festivalul Peninsula Empty Re: Festivalul Peninsula Sam Noi 22, 2008 2:48 pm

Belle

Belle

Pentru ultima editie au avut un wishbox unde ai putut scrie ce formatii vrei sa vezi. Oare nu va fi si pentru 2009? - vreau sa cer The Rasmus...

5Festivalul Peninsula Empty Re: Festivalul Peninsula Sam Noi 22, 2008 3:29 pm

oana

oana
Admin

mda sa speram ca vor pune pana incepe anu 2009 eu o sa le trimit si mesaj si o sa le zic sa ii cheme

https://therasmusromania.forumgratuit.ro

6Festivalul Peninsula Empty Re: Festivalul Peninsula Joi Noi 27, 2008 6:05 pm

Belle

Belle

Nu aveti noutati despre festival? Pe site-ul lor nu este nici o schimbare...
Reka a spus ca cunoaste cineva care ar putea intreba pe organizatori. A reusit sa vorbeasca cu ea? Ca eu n-am aflat nimic pana acum... Sad

7Festivalul Peninsula Empty Re: Festivalul Peninsula Joi Noi 27, 2008 6:45 pm

Reka

Reka
Admin

iam zis la verisoara mea sa se intereseze cand se intalneste cu alea dar ink nimik Sad

8Festivalul Peninsula Empty Re: Festivalul Peninsula Sam Noi 29, 2008 3:42 pm

Reka

Reka
Admin

deci am vb cu un student de la fac din cluj... care ii priten cu unul care intre organizatori si se aude ca Peninsula se muta la Bucuresti.

9Festivalul Peninsula Empty Re: Festivalul Peninsula Dum Noi 30, 2008 9:49 pm

Belle

Belle

Nu se poate!!! Crying or Very sad Nu poate fi adevarat! Sad

10Festivalul Peninsula Empty Re: Festivalul Peninsula Joi Dec 04, 2008 1:46 pm

oana

oana
Admin

Mda suna foarte naspa. Sad Daca o sa se mute acolo atunci vor pierde foarte multi fani de peste tot,sincer nu vad un viitor stralucit pentru ei acolo.... What a Face

https://therasmusromania.forumgratuit.ro

11Festivalul Peninsula Empty Re: Festivalul Peninsula Lun Dec 08, 2008 9:36 am

Reka

Reka
Admin

asa miau zis si mai multe ca multe au venit chiar si din Ungaria pt festival...acuma dak se muta la Bucuresti atunci va dati seaman cate o sa vin de acolo Rolling Eyes si sa nu mai vb ca nici prea multe trupe maghiara no sa cheme Sad desi au avut multe si faine pana acum, de exe anul asta numai pt trupe maghiara as fi mers Laughing dak ar fi fost sa ma duc

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Subiecte similare

-

» The Rasmus la Peninsula

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum