Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Despre tine!

5 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Despre tine! Empty Despre tine! Sam Noi 15, 2008 8:25 am

oana

oana
Admin

Aici fiecare spune cate ceva despre el.

Deci incep eu Laughing
Ma cheama Oana,an 19 ani si sunt la facultate in timisoara. Cool la info pt cei care vor sa stie.
Imi place tare mult sa stau pe calculator,adik pe internet,sa folosesc photoshop chiar asta vreau sa fac,web designe, mai imi place sa fotografiez,acuma am un aparat super misto deci abia astept sa vina The Rasmus sa le fac poze Cool si uneori imi place sa stau Laughing sa lenevesc.
Imi place sa ascult muzica buna,gen The Rasmus si PMMP,dar mai ascult si ce mai dau astia la radio,techno si hip-hop,pop in fine chesti din astea.
Cam atata despre mine What a Face

https://therasmusromania.forumgratuit.ro

2Despre tine! Empty Re: Despre tine! Sam Noi 15, 2008 9:28 am

Reka

Reka
Admin

Ok... deci eu sunt Reka... am 18 ani... in 2 luni 19... numi place scoala, mai ales cls 12a ca toata lumea ii nebuna..
ceea ce imi place e muzica buna (intelegi aici TR, POets of the fall, Sunrise Ave, PMMP, si majoritatea trupelor finlandeze), photoshopul, sa petrec timpul cu prieteni.. si sa lenevesc cateodata... Laughing

3Despre tine! Empty Re: Despre tine! Sam Noi 15, 2008 9:30 am

oana

oana
Admin

ce inceput tiai facut
numi place scoala
lol! asta a fost buna

https://therasmusromania.forumgratuit.ro

4Despre tine! Empty Re: Despre tine! Sam Noi 15, 2008 9:33 am

Reka

Reka
Admin

oana a scris:ce inceput tiai facut
Reka a scris:
numi place scoala
lol! asta a fost buna
stiu Cool dar e numai adevarul Laughing

5Despre tine! Empty Re: Despre tine! Mier Noi 19, 2008 4:41 pm

Belle

Belle

Buna! Sunt Izabela. Eu am terminat deja scoala si am reusit sa gasesc un loc de munca care imi place foarte mult, in domeniul turismului. Am un program de lucru foarte flexibil si asa am mult timp pentru hobbiurile mele preferate. Stau foarte mult inaintea calculatorului pe net, ascult muzica ( de obicei TR, dar daca nu atunci ascult RnB, hip-hop sau rap), imi place sa pictez si sa ma uit la filme.Imi place sa calatoresc, am vizitat deja principalele atractiuni turistice din toata tara - si vreau sa ajung candva in Egypt! Imi place la nebunie Marea Neagra!

6Despre tine! Empty Re: Despre tine! Mier Noi 19, 2008 4:46 pm

oana

oana
Admin

Bun venit aici Izabela I love you
Sper ca o sa iti placa,nu suntem multi deobicei Laughing dar eu incerc sa tin update
O ma gandesc ca e destul de fain sa lucrezi in turism si mie mi-o placut dar noayh am luat-o pe alta cale Laughing

https://therasmusromania.forumgratuit.ro

7Despre tine! Empty Re: Despre tine! Mier Noi 19, 2008 5:18 pm

Reka

Reka
Admin

bun venit izabela!
suna bine sa lucrezi in turism...am cateva cunostiinte care fac asta dar toti zic ca nu e fain... Laughing
Egipt... wow... frumos loc dar cumva pe mine nu ma atrage sa ma duc acolo dupa ce povesti am auzit de la prieteni care au fost acolo Sad
eheh... cui nui place marea? Laughing Razz Very Happy

8Despre tine! Empty Re: Despre tine! Mier Noi 19, 2008 8:44 pm

Belle

Belle

Stiu cineva caruia nui place marea: prietenul meu... Sad El vrea sa mearga numai la munti! Nu stiu ce ar putea fi atat de groaznic in Egipt dar eu decand sunt mic vreau sa ajung acolo...

9Despre tine! Empty Despre tine! Mar Dec 09, 2008 2:19 pm

Deep Dark

Deep Dark

Buna, nu ma pricep la asta asa ca nu radeti Very Happy
Ma numesc Anca. Locuiesc in Barlad si am 17 ani, clasa a 11-a. Ascult foarte multa muzica, in general rock. Nu suport muzica rap sau hip hop si nici nu fac diferenta intre ele Rolling Eyes
Trupa mea preferata e The Rasmus (e evident nu?) dar ascult si alte trupr precum Nightwish, Lacuna Coil, Within Temptation, Netallica, Sonata Arctica, Apocalyptica etc, etc. In general ascult muzica europeana pentru ca mi se pare mai putin comerciala decat muzica din SUA.
Imi place foarte mult sa desenez, sa scriu si sa citesc. Urasc sa imi fac temele deci nu le fac in marea majoritate a timpului. Sunt destul de imatura pentru varsta mea si multi spun ca sunt profunda ceea ce e o prostie pentru ca sunt doar ciudata. Si cam atat despre mine. V-am spus ca is varza la asta

10Despre tine! Empty Re: Despre tine! Mier Dec 10, 2008 10:59 am

oana

oana
Admin

welcome anca aici ,te-ai descurcat foarte bine asa ca nu avem de ce sa radem de tine Laughing eh nici mie nu imi placea sa imi fac temele cand eram la liceu si nici nu stiu daca ne dadea asa ca cu asta nu esti singura,apropo si mie imi place dansul Cool
sper ca o sa iti placa aici cheers

https://therasmusromania.forumgratuit.ro

11Despre tine! Empty Despre tine! Mier Dec 10, 2008 12:51 pm

Deep Dark

Deep Dark

mersi mersi.... cred ca ar trebui sa fc o reverenta acum nu? eh macar suntem 2 acuma in privinta temelor celor putin ca la dans is varza... nu pot sa dansez si nici nu ma chinui sa o fac... pot sa dau din picioare totusi da nu cred ca e dans asta Rolling Eyes
oricum mersi pentru primire bounce

12Despre tine! Empty Re: Despre tine! Mar Dec 30, 2008 8:37 pm

Reka

Reka
Admin

Buna Anca! Bine ai venit pe aici Cool Laughing
nu a fost asa de rea introducerea ta asa ca lasa... nu asta conteaza Razz
cred ca nimanui nui place sa faca teme asa ca nu te ingrijora in ceea ce priveste problema asta. eu sunt in a 12a si nici acum numi fac teme in afara de mate ca ala fac la ore private ca numi trebe nota 3, am destule si asa Laughing
cu muzica, ai dreptate, trupele europene is mai putin comerciale, dar din pacate si alea incep sa fie Sad Neutral

13Despre tine! Empty Re: Despre tine! Vin Feb 06, 2009 9:26 am

Maria



Salut!
Ma cheama Maria- Ruxandra, sunt din Bucuresti... am 14 ani (stiu
ca-s mica), m-am nascut pe 3 octombrie.
Ascult The Rasmus de cateva saptamani, dar chiar imi plac ...pe
langa ei mai scult H.I.M, Sonata Arctica, Placebo, Sirenia...
etc.

14Despre tine! Empty Re: Despre tine! Vin Feb 06, 2009 1:38 pm

Belle

Belle

Buna Maria. Bine ai venit!

15Despre tine! Empty Re: Despre tine! Dum Mar 01, 2009 10:30 am

oana

oana
Admin

Bine ai venit Maria
Sper sa iti placa pe acest forum cheers

https://therasmusromania.forumgratuit.ro

16Despre tine! Empty Re: Despre tine! Dum Mar 01, 2009 10:36 am

Reka

Reka
Admin

bine ai venit pe forum Maria!
sper sa te simti bine cu noi.

nu te ingrijora ca ai 14 ani, nu varsta conteaza Wink

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum